Stuudio tegevjuht Karin Tigane

Tutvustame teile SinuElu Stuudio tegevjuhti ja jumestajat Karin Tigane. Karin on tegelenud jumestamisega 2008. aastast. Jumestamine on tema kirg ja hobi. Aastate jooksul on tal olnud väga palju põnevaid projekte ja töid. Kõige ägedam osa selles on olnud inimesed ise, kellega kohtutud ja tutvutud. Ta naudib, et saab panna kliendil silmad särama. 

Karini kohta ütlevad teised, et ta on hea suhtleja. Ta usub ka ise, et suudab alati leida ühise keele. Mõistmine ja selle austamine, et oleme kõik erinevad, on ka kõige olulisemaks osaks tema töös. Karini jaoks on väga tähtis rõhutada kliendi olemasolevat ilu. Ta ei püüa jumestades kliendist teha kedagi teist, kui see pole just eesmärk.

Karini kireks on ka jumestuskoolitused ja ta oli ka aastaid koolitaja Tradehouses. On need teismelised, kelle puhul on olulised teadmised igapäevasest nahahooldusest ja õigete toodete valikust. Või 50+ naisterahvad, kelle küpsem nahk vajab erilist hooldust ning nippe, et soovimatut varjata ja parimat esile tuua. Kõigile tuleb läheneda erinevalt ja personaalselt. 

Karini inspiratsiooniks on elu ise, hea toit, muusika ja inimesed tema ümber.

Kuni SinuElu Stuudio avamiseni on võimalik Karini teenustega tutvuda www.meikap.ee


Viimati muudetud: 01.05.2024