Vaadates 2024. aasta jumestustrende, siis näib kõik nagu tagasivaade.

 

Jumestustrendid on täis julgust, värviküllust ja loovust. Need trendid võimaldavad igaühel eksperimenteerida ja väljendada oma unikaalset stiili. Oluline on meeles pidada, et hea jumestus  ei seisne ainult trendide järgimises, vaid enesekindluses ja enda stiili leidmises. Kasuta neid suundumusi inspiratsioonina, et luua just Sinule sobiv “look”. 

Aga nagu teame, mood ja trendid ongi korduvad ja ka see aasta ei erine eelnevatest. 2024. aasta jumestustrendides on kindlasti märkimisväärselt julgust ja loovust. Inimesed on muutunud jumestuses julgemaks proovides erinevaid tehnikaid ja värve ning kandes neid enesekindlalt.

Jälle taas on tagasi graafika ja värvid!

Graafilised jooned ja silmalainer saavad 2024 a. aastal olema taaskord eriti populaarsed. Need võimaldavad luua ainulaadseid  ja silmapaistvaid “looke”. Rikkalikult pigmenteeritud kreemjad lauvärvid ja lainerid on kauapüsivad ja tihti ka veekindlad. Need tooted sobivad ideaalselt graafilise laineri ja ka tagasihoidlikuma värvilise silmalaineri loomiseks.Samuti on “kuumad” sinine, roheline, lilla- julged lauvärvid. Seda nii pastelsetes kui ka erksamates toonides.

Huulepulga uus lähenemine: Hajutatud efekt

Kui soovid kanda huulepulka, kuid ei taha, et see oleks peamine tähelepanu keskpunkt, vali hajutatud efekt. Selle saavutad, kui kannad matti huulepulka huulte keskele ja seejärel õrnalt hajutad  pintsliga või sõrmeotstega. Lõpetuseks kasuta heledamat tooni huulte välisservale, et luua “ombré” efekt, või lase huulepulgal üle minna loomulikku huulevärvi. Ehk vana hea “ombre” huul tuleb jälle tagasi, kuid tehniliselt on see palju lihtsamalt saavutatav.

"Clean Girl" look - Minu jaoks on see olnud lemmikuks “lookiks” ammu enne, kui see popiks sai.

"Clean girl" on jätkuvalt teema. “Look” mis oli taas populaarne ka juba 2023,  jääb populaarseks ka 2024. aastal. Juba mõned aastad tagasi  kogusid aina rohkem populaarsust õhema tekstuuriga jumestuspõhjad. Sellised tooted on olnud minu kui jumestuskunstniku suured lemmikud läbi aegade. Mulle on alati meeldinud kergema katvusega jumestuspõhi. Minu jaoks on alati oluline, et jumestuses kumab ka oma naha oma tekstuur ning nahk on särava ja terve välimusega. Sellise jumestuse puhul on rõhk välimuse esiletõstmisel värske ja mitte liialt domineeriva jumestusega. Ning tasub meeles pidada, et ükski "clean girl" jumestus ei ole täielik ilma põsepunata. Kasuta põsepuna kontuuri asemel, nii lood “värske” jume ja tood põsesarnad kergelt esile.


Viimati muudetud: 20.03.2024